Aktualności Z życia parafii

Koncert Kolęd 2022

„Śpiew staje się modlitwą. Człowiek, zachęcony dziełem stworzenia, poznając dobroć i miłość Boga, jednoczy się wraz z innymi w śpiewie, by odpowiedzieć Stwórcy radosnym uwielbieniem.” – powiedział na rozpoczęcie Koncertu Kolęd ks. proboszcz Józef Michalik.

„Śpiewajmy więc z radością wspólnie z zespołem Communico i zaproszonymi muzykami – gośćmi. Śpiewajmy Panu, bo to On uczynił nam wielkie rzeczy!”

Koncert Kolęd w wykonaniu naszego zespołu młodzieżowego stał się już tradycją. Co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia gromadzimy się w kościele, by wspólnie śpiewać kolędy i pastorałki.

Koncert odbył się 6 stycznia po Mszy wieczornej. Po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć kolędy przy akompaniamencie aż tylu instrumentów.

Zagrali dla nas:

Gitara akustyczna – Karina Bielecka, Gitara elektryczna – Przemysław Piela, Gitara basowa – Mateusz Mikłasz, Akordeon – Szymon Bielański, Perkusja – Paweł Michoński, Pianino – ks. Łukasz Kardaszewski

Zaśpiewały dla nas:

Anna Odrzywolska, Gabriela Maciocha, Julia Maciocha, Kaja Siek, Katarzyna Odrzywolska, Jagna Odrzywolska, Magdalena Małek, Maria Przytuła

O przygotowanie, podłączenie i prawidłowy przebieg koncertu pod względem dźwiękowym zadbał oczywiście niezastąpiony pan Stanisław Wołowski.

Aranżacja słowa: ks. Józef Michalik

Oświetlenie koncertu: Karol Buczak i Piotr Lis.

Za piękne zdjęcia dziękujemy panu Andrzejowi Węzka „MisterFoto.pl”.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia.

Dziękujemy za tak liczną obecność i wspólne kolędowanie!

Nagranie z Koncertu można obejrzeć na naszym parafialnym kanale YouTube: https://youtu.be/cfDt58ygR5k