Aktualności Z życia parafii

Przyjaciele Oblubieńca dziękowali ks. Maciejowi

Od początku istnienia wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca w naszej parafii, to właśnie ks. Maciej był ich Pasterzem. To on dbał o ich duchową formację, wspierał rozmowami i modlitwą. Był z nimi w chwilach trudnych służąc dobrymi radami, jak i w chwilach radosnych, dzieląc się swoim uśmiechem.

To nie jest tak, że tylko ja dbałem o waszą formację. Wy też dbaliście o mnie. Dzięki wam, ja również rozwijałem się duchowo. Ubogacałem się waszym świadectwem. Bardzo wam za to dziękuję.” – mówił ks. Maciej.

Już niedługo ks. Maciej będzie pracował w Zamościu, dlatego też członkowie wspólnoty, pragnąc podziękować swojemu Pasterzowi za owocną współpracę, zorganizowali pożegnalnego grilla i wręczyli mu pamiątkowy upominek.

„Dziękujemy Ci za Twoje zaangażowanie w głoszenie Słowa Bożego, za każdą rozmowę i szczery uśmiech. Dziękujemy za każdy Twój serdeczny gest, duchowe wsparcie i wspólną modlitwę. Że byłeś z nami, zarówno w chwilach radosnych, jak i trudnych, że zawsze mogliśmy na Ciebie liczyć.

Dziękujemy za te wszystkie lata, w których starałeś się rozkochać nas w Jezusie Chrystusie, dając przykład, co to znaczy być prawdziwym Przyjacielem Oblubieńca. „