Z życia parafii

Spotkanie integracyjne na zakończenie Seminarium Odnowy Wiary

Spotykali się przez dwanaście tygodni. Wspólnie modlili się, rozważali Słowo Boże, słuchali konferencji i śpiewali pieśni uwielbienia. Rekolekcje zakończyli spotkaniem integracyjnym.

Seminarium Odnowy Wiary rozpoczęło się jednocześnie w trzech biłgorajskich parafiach. W naszej odbyło się ono już po raz drugi. W tym roku pierwsze spotkanie Seminarium miało miejsce 20 lutego. Te wyjątkowe rekolekcje zostały zorganizowane i poprowadzone przez wspólnotę formacyjno – ewangelizacyjną Przyjaciele Oblubieńca, której założycielem i Moderatorem Generalnym jest ks. Krzysztof Kralka SAC, pallotyn z Lublina. Pasterzem tej wspólnoty w naszej parafii jest ks. Maciej Lewandowski.

Seminarium Odnowy Wiary ukończyło ponad 120 osób. Dzisiaj każdy z uczestników z radością mówi o tym, jak bardzo te rekolekcje zbliżyły go do Pana Boga.

W Niedzielę 3 czerwca br. zorganizowali spotkanie integracyjne, by przy słodkim poczęstunku podzielić się swoim świadectwem, lepiej się poznać, nacieszyć swoim towarzystwem, a nawet wspólnie pośpiewać na chwałę Pana.

Pomimo, że SOW dobiegło już końca, każdy z uczestników, jeśli tylko tego zapragnie, będzie mógł wstąpić do wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca, by nadal się formować i pogłębiać swoją wiarę.

Spotkanie integracyjne przebiegło w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Radosnym rozmowom sprzyjała piękna pogoda i słodkie domowe wypieki.

Wszystkim uczestnikom Seminarium Odnowy Wiary i członkom wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej!

Zdjęcia można obejrzeć w galerii na naszym parafialnym Facebook’u:  http://www.facebook.com/ParafiaChrystusaKrolaWBilgoraju/photos/